Zapraszamy na szkolenia dla osób pragnących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę z zakresu strzelectwa. W ofercie posiadamy obecnie dwa, różniące się od siebie kursy – zarówno programem jak i przeznaczeniem. 

 

Kurs instruktora pracującemu na strzelnicy, przeznaczony jest dla osób chcących doskonalić własne umiejętności oraz planujących pracę z Klientem komercyjnym, strzelającym rekreacyjnie – indywidualnie i grupowo. Kurs ten nastawiony jest mocno na szczegółowe poznanie technik strzeleckich, metodyki i dydaktyki prowadzenia zajęć. Doskonale przygotowuje do pracy na strzelnicy.

Podczas tego kursu masz możliwość uzyskać również uprawienia Prowadzącego Strzelanie.

Organizacja: Błonie k/Warszawy, Jaworzno

Więcej szczegółów:

Kurs instruktora sportowego PZSS dla odmiany przeznaczony jest dla osób pragnących trenować zawodników w sporcie strzeleckim. Program nastawiony jest na zrozumienie i wspomaganie zarówno fizycznego jak i psychologicznego rozwoju zawodnika oraz kształtowaniu jego kondycji i predyspozycji w celu osiągnięcia precyzyjnego wyniku na tarczy podczas rywalizacji sportowej na każdym poziomie.

Więcej szczegółów:

Prowadzący strzelanie to kurs, dzięki któremu uzyskasz uprawnienia niezbędne do samodzielnego prowadzenia strzelań na osi. Pamiętaj jednak, że prowadzący, to nie instruktor. Co do zasady, nie udziela on wskazówek, nie uczy, a jedynie pilnuje porządku, organizuje przebieg strzelań, dba o bezpieczeństwo i udziela pierwszej pomocy w razie konieczności. 

Więcej szczegółów: