DZIĘKUJEMY ZA ZAPIS

PROWADZĄCY STRZELANIE

Twoje zgłoszenie jest już potwierdzone. 

Uzupełnij proszę formularz, żeby dokończyć zapis i potwierdzić termin oraz lokalizację.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wybieram termin

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

MIEJSCE:

– MAZOWSZE: Strzelnica TenClub w Błoniu, ul. Grodziska 1, 05-870 Błonie, Centrum Sportu i Rekreacji (poziom -1, wejście z zewnątrz budynku, od parkingu) – spotykamy się w recepcji strzelnicy.

– DOLNY ŚLĄSK: Strzelnica WM Grot, Krosnowice 127A, 57-362 Krosnowice (część praktyczna w niedzielę), Dom Towarzystwa Miłośników Krosnowic przy parafii Krosnowice, Krosnowice 205, 57-362 (sala wykładowa – tutaj zajęcia rozpoczynają się w sobotę i niedzielę).

TERMIN: 

Szkolenie odbywa się w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00 – 20:00 (Błonie) lub 9:00 – 19:00 (Krosnowice) – w zależności od wybranej lokalizacji.
– dokument tożsamości – zajęcia odbywają się na terenie strzelnicy, gdzie obowiązuje wpis do książki rejestru pobytu na strzelnicy. Pamiętaj o zabraniu ze sobą dokumentu w postaci dowodu osobistego lub paszportu.
– rozpoczęcie zajęć – startujemy o wyznaczonej godzinie. Nie ma konieczności przychodzenia z wyprzedzeniem. 
– notatnik – pamiętaj, żeby zabrać ze sobą notatnik i coś do pisania. Notatni nie są konieczne, ale mogą okazać się przydatne. 
– broń – Jeśli posiadasz swoją broń krótką, to możesz zabrać ją ze sobą i uczyć się na niej. W takim wypadku pamiętaj, żeby była w stanie rozładowanym, bez magazynka. Zajęcia pierwszego dnia zaczynamy w sali, a nie na osi. Jeśli jesteś z daleka, na noc będzie można zostawić broń w depozycie.
– ubiór – Ubierz się wygodnie. Żadne specjalistyczne ubranie czy oprzyrządowanie nie jest koniecznie. Nie ma konieczności ubierania się jak komandos, ale spodnie z kieszeniami czy kabura są mile widziane.
Będziemy sporo się ruszać, więc wybierz strój, który nie krępuje ruchów. Pierwszego dnia możesz się ubrudzić (rozkładanie i czyszczenie broni).
– jedzenie we własnym zakresie. Na miejscu będzie kawa, herbata, woda i ciastka. Przewidujemy dłuższą przerwę obiadową w połowie zajęć. Możesz zabrać coś ze sobą lub wspólnie zamówić z nami.

WYMOGI FORMALNE:

– Weź ze sobą dokument: patent strzelecki lub dowolne pozwolenie na broń lub dopuszczenie do posiadania broni lub dokument potwierdzający, że masz przydzieloną do pracy broń służbową (legitymację). W przypadku patentu wystarczy jego numer. W przypadku pozwolenia – numer książeczki.
– egzamin – Kurs zakończy się egzaminem teoretycznym, obejmującym 20 pytań – część z tych pytań pochodzi z kursu online i będziesz musiał odpowiedzieć na nie już pierwszego dnia. Na pozostałe pytania
(otwarte i zamknięte), będziesz miał 15 min. Zaliczenie części praktycznej odbywa się na osi, podczas wykonywania ćwiczeń.

Cały materiał będzie przerobiony w trakcie kursu. Nie musisz wiedzieć nic poza tym, co otrzymasz od nas.

LEGITYMACJA:


Legitymacja będzie do odbioru w ciągu 30 dni po zakończeniu kursu.
Możesz odebrać ją osobiście (po umówieniu się z nami- bezpłatnie) lub podać kod paczkomatu Inpost, na który ją prześlemy (koszt dodatkowy 25 pln).

Wydanie legitymacji jest dodatkowo płatne: 100 pln w gotówce płatne na miejscu
Jest to opłata, którą przekazujemy bezpośrednio do PZSS.

POTWIERDZENIE UDZIAŁU:

Jesteś już zapisany. Pilnuj terminu i staw się na miejscu o czasie:)

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 600 447 427

Do zobaczenia na szkoleniu,
Paula Ptaszyńska